چیز تصویر انتخابات احمدی نژاد احمدی نژاد

چیز: تصویر انتخابات احمدی نژاد احمدی نژاد انتخابات ریاست جمهوری اخبار سیاسی و اجتماعی

گت بلاگز اخبار بین الملل تحریم‌های تازه اتحادیه اروپا علیه کره‌شمالی

اتحادیه اروپا در ادامه کارها تنبیهی علیه کره‌شمالی، یکی از بانک‌های متعلق به وزارت خارجه این کشور را به لیست تحریم‌ها افزود. 

تحریم‌های تازه اتحادیه اروپا علیه کره‌شمالی

تحریم های تازه اتحادیه اروپا علیه کره شمالی

عبارات مهم : اروپا

اتحادیه اروپا در ادامه کارها تنبیهی علیه کره شمالی، یکی از بانک های متعلق به وزارت خارجه این کشور را به لیست تحریم ها افزود.

به گزارش ایلنا به نقل از آسوشیتدپرس،اتحادیه اروپا اعلام کرد تحریم های جدیدی علیه کره شمالی وضع کرده است که یکی از بانک های متعلق به وزارت خارجه این کشور را نیز در بر می گیرد.

تحریم‌های تازه اتحادیه اروپا علیه کره‌شمالی

بیانیه این اتحادیه عنوان می کند که ۹ نفر از مقامات و شهروندان کره شمالی همراه با چهار نهاد اقتصادی و غیراقتصادی مشمول تحریم های تازه خواهند بود که از جمله آنها بانک تجارت خارجی جمهوری دموکراتیک خلق کره است.

این تحریم ها مشمول بر مصادره اموال و ممنوعیت سفر جهت بعضی افراد است و به این ترتیب با احتساب تحریم های گذشته تاکنون ۶۲ نفر و ۵۰ نهاد در کشور کره شمالی مشمول تحریم های اتحادیه اروپا قرار می گیرند.

اتحادیه اروپا در ادامه کارها تنبیهی علیه کره‌شمالی، یکی از بانک‌های متعلق به وزارت خارجه این کشور را به لیست تحریم‌ها افزود. 

کره شمالی به تازگی یک موشک بالستیک قاره پیما آزمایش کرده که مقام های نظامی ایالات متحده اذعان دارند برد آن به ایالت آلاسکا در آمریکا می رسد.

اما به رغم تحریم های شورای امنیت، موضع کره شمالی تهاجمی تر شده است به طوری که ترساندن کرده جزیره گوام در اقیانوس آرام را نشانه حمله خود قرار خواهد داد، جزیره ای که اداره آن بر عهده آمریکا است.

واژه های کلیدی: اروپا | جزیره | آمریکا | تحریم ها | کره شمالی | کره شمالی | وزارت خارجه | تحریم های جدید

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs