چیز تصویر انتخابات احمدی نژاد احمدی نژاد

چیز: تصویر انتخابات احمدی نژاد احمدی نژاد انتخابات ریاست جمهوری اخبار سیاسی و اجتماعی

گت بلاگز اخبار بین الملل دولت فلسطین یا تحریم‌های غزه را لغو کند یا استعفا دهد / حماس

جنبش حماس از دولت وفاق ملی فلسطین به ریاست رامی حمدالله خواست تحریم‌ها از نوار غزه را لغو و یا استعفای خود را ارائه کند.

دولت فلسطین یا تحریم‌های غزه را لغو کند یا استعفا دهد / حماس

حماس: دولت فلسطین یا تحریم های غزه را لغو کند یا استعفا دهد

عبارات مهم : استعفا

جنبش حماس از دولت وفاق ملی فلسطین به ریاست رامی حمدالله خواست تحریم ها از نوار غزه را لغو و یا استعفای خود را ارائه کند.

به گزارش ایسنا، به نقل از سایت النشرة، جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) در بیانیه ای تاکید کرد، دولت حمدالله تمامی مسئولیت هایش در وزارت منزل های متفاوت را به شکل کامل در نوار غزه تحویل گرفت ولی هیچ تلاشی جهت کم کردن پرسشها مردم بر اساس اختیاراتش انجام نداده و به اعمال تحریم های ظالمانه علیه ساکنان این منطقه ادامه می دهد، دولت حمدالله در آخر دادن به اختلافات و اجرای توافق های امضا شده است در قاهره شکست مشکل خورده است.

دولت فلسطین یا تحریم‌های غزه را لغو کند یا استعفا دهد / حماس

حماس در ادامه این بیانیه تاکید کرد، دولت وفاق ملی در حمایت از ساکنان کرانه باختری ناتوان شده است و نتوانسته تصمیمات مناسبی را جهت مقابله با شهرک سازی ها که به شکلی بی سابقه اراضی فلسطینی ها را می بلعند، اتخاذ کند، این دولت در حمایت از مقاومت مردم در برابر سیاست دولت صهیونیست و راستگرای افراطی در کرانه باختری که در حال فروپاشی است و ارتباط میان شهرها و روستاهای آن قطع شده، شکست خورده و کاملا بر تصویر به مانعی در مسیر مقاومت و نقش آفرینی آن تبدیل شده است و به سرکوب آزادی ها ادامه می دهد.

این جنبش در ادامه از دولت حمدالله خواست مسئولیت های خود و در راس آنها لغو تحریم های ظالمانه علیه ساکنان غزه را به شکل کامل انجام دهد و یا اینکه استعفا کرده و دولت نجات ملی تشکیل شود.

جنبش حماس از دولت وفاق ملی فلسطین به ریاست رامی حمدالله خواست تحریم‌ها از نوار غزه را لغو و یا استعفای خود را ارائه کند.

واژه های کلیدی: استعفا | فلسطین | تحریم ها | لغو تحریم | اخبار بین الملل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs