چیز تصویر انتخابات احمدی نژاد احمدی نژاد

چیز: تصویر انتخابات احمدی نژاد احمدی نژاد انتخابات ریاست جمهوری اخبار سیاسی و اجتماعی

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری لیلا حاتمی و الناز شاکردوست مهمان تلویزیون می‌شوند

«سر به مهر»، «ملک سلیمان» و انیمیشن «شاهزاده روم» از جمله آثار ایرانی این هفته‌اند

لیلا حاتمی و الناز شاکردوست مهمان تلویزیون می‌شوند

لیلا حاتمی و الناز شاکردوست مهمان تلویزیون می شوند

عبارات مهم : زندگی

«سر به مهر»، «ملک سلیمان» و انیمیشن «شاهزاده روم» از جمله آثار ایرانی این هفته اند

تلویزیون به مناسبت نیمه شعبان ۳۲ فیلم سینمایی، تلویزیونی و انیمیشن در نظر گرفته است که از شبکه های متفاوت پخش خواهند شد.

لیلا حاتمی و الناز شاکردوست مهمان تلویزیون می‌شوند

به گزارش خبرآنلاین، جمعه این هفته 22 اردیبهشت مصادف با نیمه شعبان و تولد امام وقت (عج)، تلویزیون آثار ایرانی بیشتری را در جدول پخش شبکه های مختلفش قرار داده هست. در میان 32 فیلم ایرانی و خارجی که قرار است در روزهای پنج شنبه 21 و جمعه 22 اردیبهشت ماه به روی آنتن بروند، 12 فیلم ایرانی، 15 فیلم خارجی و 5 انیمیشین به چشم می خورد. در میان این آثار، فیلم «دو دو تا چهارتا» نیز از سینمای بالیوود جهت علاقه مندان به این سینما در نظر گرفته شده است است که روز جمعه 22 اردیبهشت از شبکه سه پخش می شود.

محمدرضا فروتن یکی از اشخاص سینمای کشور عزیزمان ایران است که فیلم «مجردها» با بازی اش از تلویزیون پخش می شود. الناز شاکردوست و مجید صالحی نیز هر کدام دو فیلم در میان آثاری که این هفته از شبکه های متفاوت پخش می شوند، دارند.

«سر به مهر»، «ملک سلیمان» و انیمیشن «شاهزاده روم» از جمله آثار ایرانی این هفته‌اند

همچنین علاوه بر فیلم هایی که در جدول زیر آمده هست، فیلم های سینمایی و تلویزیونی «مردی به نام ایپ 3»، «یک روز خوب»، «عملیات جنگل»، «سفر به کوهستان» و «بهترین ساعات»، پنج شنبه 21 اردیبهشت ساعت 11، 13، 17:15، 21،23 و همچنین فیلم های «ارثیه لوئیزا»، «زادورا»، «احمق و احمق تر» و «آخرین مهلت» جمعه 22 اردیبهشت ساعت 11، 15 ،21 و23 از شبکه نمایش پخش می شوند.

نام فیلم و کارگردان

شبکه

زمان پخش

بازیگران

لیلا حاتمی و الناز شاکردوست مهمان تلویزیون می‌شوند

خلاصه داستان

«قدمگاه»

کارگردان: محمدمهدی عسگرپور

یک

«سر به مهر»، «ملک سلیمان» و انیمیشن «شاهزاده روم» از جمله آثار ایرانی این هفته‌اند

پنج شنبه 21 اردیبهشت

ساعت 22:30

بابک حمیدیان، رضا کیانیان، مهسا کرامتی و نگار جواهریان

رحمان پسری سرراهي است كه از همان كودكي در دِه زندگي كرده و بزرگ شده است هست. هرسال در نيمه شعبان او براي اداي نذر ده ساله اش ـ كه امسال آخرين سال آن است ـ راهي قدمگاه مي شود و…

«بچه های کوچه دوازدهم»

لیلا حاتمی و الناز شاکردوست مهمان تلویزیون می‌شوند

کارگردان: شاپور غریب

یک

جمعه 22 اردیبهشت

ساعت 10:30

سید جواد هاشمی و آتش تقی پور

حاج آقا حقیقت به مناسبت نیمه شعبان مسابقه فوتبالی بین فرزند های کوچه دوازدهم و فرزند های کوچه پشتی برقرار می کند. جایزه این مسابقه از این قرار است که هر کس در این مسابقه گل بزند در یک کلوب فوتبال به خرج حاج آقا حقیقت عضویت می شود. فرزند های دو کوچه به این بهانه درگیر ماجراهایی می شوند….

انیمیشن «راون، ناقلای کوچک

کارگردان: اوته فان مونشو پوهل

دو

پنج شنبه 21 اردیبهشت

ساعت 8

راوِن کلاغ بازیگوشی است که باعث شکسته شدن سد جنگل و نشت آب به محل زندگی دوستانش می شود. او که هر لحظه دیگران را مقصر اتفاق های جنگل می داند، این بار مسئولیت این کار خود را به عهده می گیرد و جهت پیدا کردن سگ های آبی به همراه دوستانش به خارج از جنگل می رود. در راه اتفاق های گوناگونی جهت آنها می افتد ولی آخر آنها موفق می شوند به کمک یکدیگر و یک سگ آبی به جنگل بازگردند و سد را تعمیر کنند….

انیمیشن «ریو»

کارگردان: کارلوس سالندانا

دو

جمعه 22 اردیبهشت

ساعت 8

این انیمیشن در مورد یک فرزند طوطی آبی رنگ به نام بلو از گونه های کمیاب است و به دست شکارچیان گرفتار می شود. او به نقطه ای دور انتقال پیدا می کند. در راه دختر فرزند ای او را پیدا می کند و از او نگهداری می کند. بعد از چندین سال یک پرنده شناس بلو را می بیند و از دختر می خواهد که بلو را به آزمایشگاه او ببرند….

«مجرد چهل ساله»

کارگردان: شاهين باباپور

دو

جمعه 22 اردیبهشت

ساعت 17:30

ماهایا پطروسیان، مجیدصالحی، مهران غفوریان، سیروس گرجستانی و برزو ارجمند

این فیلم زندگی زن دکتری را روایت می کند که در رشته خود تبحر و تخصص دارد ولی در زمینه ازدواج و گزینش همسر دچار مسئله هست. با این حال با طرح نقشه ای از طرف پدرش ناخواسته با پسری آشنا می شود که با بقیه خواستگارهایش متفاوت است….

«سلام نابغه»

کارگردان: جواد مزد آبادی

دو

جمعه 22 اردیبهشت

ساعت23

شهره سلطانی، رامین ناصرنصیر، مهران رجبی، شهرام قائدی و افشین سنگ چاپ

دکتر زرین کلاه، از طراحان و نوابغ تبلیغاتی گردشگری جهت شرکت در یک اجلاس مهم وارد فرودگاه کیش می شود. دختر جوانی به نام رویا در حالی که پلاکاردی در دست دارد و نام مهندس را در آن نوشته است در فرودگاه انتظار او را می کشد. در میان مسافران مردی حدوداً 35 ساله در حالی که لباس های بسیار معمولی پوشیده است به درب خروجی می رسد مسافر متوجه رویا می شود و اسم خود را بر روی تابلو می بیند. رویا بعد از آشنائی او را با ماشین مدل بالائی به سمت هتل مورد نظرشان می برد. از طرفی هنگامی که مهندس زرین کلاه واقعی از دستشوئی های فرودگاه بیرون می آید و بعد از برداشتن چمدان به سمت درب خروجی فرودگاه می رود ولی کسی انتظار او را نمی کشد….

«مجردها»

کارگردان: اصغر هاشمی

سه

پنج شنبه 21 اردیبهشت

ساعت 10

محمدرضا فروتن، مریلا زارعی و مجید صالحی

منوچهر، شاهکار و اميرحسين براي رسيدن به آرزوهايشان تصميم مي گيرند براي کار به يکي از کشورهاي حوزه خليج فارس بروند. شاهکار که براي تبديل کردن پولشان به دلار، به خيابان استانبول رفته، پول هايش به وسیله يک موتورسوار دزديده مي شود! عموي شاهکار به آنها پيشنهاد مي کند که در کارگاه او که در اجاره زن مهندس عربشاهي است کار کنند، ولی شرط زن مهندس گرفتن امتحان از آن سه نفر است! شاهکار و اميرحسين در امتحان قبول مي شوند، ولی منوچهر که امتحان دادن به يک زن را دور از شأن خود مي داند، از اين کار سر باز مي زند….

«سر به مهر»

کارگردان: هادی مقدم دوست

سه

پنج شنبه 21 اردیبهشت

ساعت 15

لیلا حاتمی، آرش مجیدی و خاطره اسدی

فيلم «سر به مهر» حکايت يک راز است! راز فيلم همان سر به مهر گذاشتن يعني نماز خواندن صبا هست؛ هر چند اين راز در انتهاي فيلم سر به مهر نمي ماند. روايت داستان دختر تنها و خسته اي است به نام صبا که کمک هاي يک دوست باعث اصلاح شرايط اش مي شود، تا شهامت پيدا کند نماز خواندنش را آشکار کند، ولی دختر داستان براي معرفي اين دوست به ديگران شهامت کافي ندارد….

«دو دو تا چهارتا»

کارگردان: حبیب فیسال

سه

جمعه 22 اردیبهشت

ساعت 14:30

ریشی کاپور و نیتو سینگ

پدر خانواده معلم رياضي هست. از طرف اداره پاداشي به پدر رسيده هست. فرزندان، هرکدام براي پول نقشه اي دارند. مادرشان نيز يخچال مي خواهد. ولی عمه ي آنها تماس مي گيرد که براي عروسي خواهر شوهرش بايد همگي بيايند و براي حفظ آبروي عمه بايد با ماشين و بهترين لباس ها بيايند….

«جیسون بورن»

کارگردان: پل گرینگرس

سه

جمعه 22 اردیبهشت

ساعت 19:30

مت دیمون، جولیا استایلز، آلیسیا ویکاندر، تامی لی جونز و ونسان کسل

یک دهه بعد از ناپدید شدن جیسون برن، او حافظه اش را باز یافته و در ایسلند و به دور از هیاهو با مبارزات خیابانی سرنوشت می گذراند. یک مامور شرکت سیا به نام نیکی پارسون با یک گروه از هکرها، سرور سیا را هک می کند. در طول این هک او به اسنادی از جذب جیسون برن در برنامه ای به نام ترید استون و نقش پدرش در این برنامه دست می یابد. خبر هک پارسون به هیترلی رییس بخش انفورماتیک سیا و روبرت دویی رییس سیاه می رسد. او جهت پیدا کردن بورن به یونان می رود. پارسون در بحبوحه ی اعتراضات یونان با بورن ملاقات می کند. سیا تیمی را جهت کشتن پارسون می فرستد…

«روز ملی»

کارگردان: جیمز واتکینز

چهار

پنج شنبه 21 اردیبهشت

ساعت 20:30

ادریس البا و ریچارد مدن

یک گروه پلیس فرانسوی قصد دارند با ایجاد هرج و مرج در شهر و بمب گذاری به بانک مرکزی فرانسه دستبرد بزنند. آنها بر اساس یک توطئه طراحی شده است به یک مرکز اسلامی حمله می کنند و به دروغ از آنجا مواد منفجره کشف می کنند از طرفی مهاجران را جنبش می کنند که راهپیمایی کرده و به پلیس حمله کنند. ولی یک جیب بر راحت و یک مأمور امنیتی آمریکایی ناخواسته در این ماجرا درگیر می شوند و از اهداف این پلیس های فاسد با خبر می شوند. از طرفی ماموران امنیتی آمریکا در حال جاسوسی از مراکز سیاسی و اقتصادی فرانسه هستند و نمی خواهند در این ماجرا درگیر شوند چون ممکن است عملیات خود آنها لو برود تا جایی که مامور خود را نیز اخراج می کنند….

«پیرمرد صد ساله ای که از پنجره بیرون پرید و ناپدید شد»

کارگردان: فلیکس هرنگرن

چهار

جمعه 22 اردیبهشت

ساعت 21:30

هالوک بیلگینر و میلیسا سوزن

پیرمرد صد ساله ای که قهرمان داستان است در روز تولدش از آسایشگاه سالمندان فرار می کند و به ایستگاه قطار می رود تا با نخستین قطار از این شهر برود. ولی ناگهان پسر جوان و خلافکاری یک کیف بزرگ را به او می سپارد تا به دستشویی برود ولی همان لحظه قطار می رسد و پیرمرد با کیف سوار قطار می شود. این کیف پر پول بوده و متعلق به یک باند خطرناک مواد مخدر است…!

انیمیشن «رالف خرابکار»

کارگردان: ریچ مور

پنج

پنج شنبه 21 اردیبهشت

ساعت 13:30

رالف شخصیت بد یک بازی کامپیوتری است که می خواهد همانند شخصیت خوب بازی که فلیکس نام دارد، یک قهرمان محبوب باشد. ولی مسئله اینجاست که هیچ کس آدم بدها را دوست ندارد. او تصمیم می گیرد هر طور شده است به آرزویش برسد، ولی در این راه کل دنیایی که در آن است را دچار اختلال می کند….

انیمیشن «کومبا»

کارگردان: آنتونی سیلورستون

پنج

جمعه 22 اردیبهشت

ساعت 9

داستان در مورد گورخری است که به شکل نصفه، راه راه هست. قبیله او کمبود بارش باران را به گردن او انداخته و او هم به همین خاطر، دنبال نصفه ی دیگر راه راه های بدن خود می گردد. وی در این راه اعتماد به نفس و جرأت خاصی پیدا می کند تا تمامی حیوانات کارو را نجات دهد….

«فاصله»

کارگردان: کامران قدکچیان

پنج

جمعه 22 اردیبهشت

ساعت 13:30

فرامرز قریبیان، الناز شاکردوست، پژمان بازغی و کتانه افشاری نژاد

مریم که شوهرش محمود او را به خاطر آشنایی با نازنین که یک دختر پولدار است طلاق داده به پایتخت کشور عزیزمان ایران آمده و از طریق دوستش منیر که در شرکت آقای مغربی که پدر نازنین است کار می کند خود را به آقای مغربی نزدیک می کند که بتواند با او ازدواج کرده و از محمود انتقام بگیرد….

«میلیونر فراری»

کارگردان: ایک رو کیم

پنج

جمعه 22 اردیبهشت

ساعت 20:30

ای بونگ جو، سیونگ ها جو، هایو رین مین و جیونگ سی اوه

مدیر یک شرکت اختلاس می کند و می خواهد آن را به گردن دو کارمند خود بیندازد؛ بعد یکی از آنها را می کشد ولی موفق به کشتن چوی کارمند دوم نمی شود و او با 5 میلیون دلار متواری می شود! او در حین فرار با دختری آشنا می شود که ندانسته الماس های خواستگارش را دزدیده و دو گروه به دنبال این دو نفر هستند….

«به سلامت بانو»

کارگردان: مرتضی متولی

تماشا

جمعه 22 اردیبهشت

ساعت 20

مریم سعادت و عسل بدیعی

مهوش ارفع فیلمبردار شاد و پرانرژی مراسم ازدواج است که با پدر و فرزندانش زندگی می کند. او متوجه بیماری مهلک خود می شود و اینکه وقت چندانی ندارد. وقت کوتاه پیش رو، تنها مجال مهرنوش است جهت به دست آوردن باورهای تازه و سامان دادن به آینده خانواده بعد از خودش!

«یک تیر و دو نشان»

کارگردان: اسماعیل مهین

شما

پنج شنبه 21 اردیبهشت

ساعت 24

اسماعیل محرابی، رویا افشار، معصومه بافنده و شهنام شهابی

داستان این فیلم روایت زندگی فردی به نام محمود ترابی اهل آبادان و مهندس نفت است که به خاطر تخصص و کارش مدام بین پایتخت کشور عزیزمان ایران و آبادان در سفر هست. او که مردی خانواده دوست است اگر چه علاقه و رابطه خوبی با فرزند هایش دارد ولی مدتی است از خانواده اش دور شده است و جهت جبران قضیه تصمیم می گیرد حالا که تعطیلاتی پیش رو است مرخصی بگیرد تا با خانواده به مسافرت بروند….

«گره گشا»

کارگردان: مجید عکاف زاده و حسن حسینی

شما

جمعه 22 اردیبهشت

ساعت 17

عبدالله محمد بیکیان، حسن سیادتی و جهانبخش سلطانی

چند کودک دبستانی به همراه مسئولین مدرسه تصمیم می گیرند به مناسبت نیمه شعبان جشنی با دعوت اولیا برگزار کنند. قرار می شود فرزند ها نمایشی جهت اجرا آماده کرده ولی اختلاف سلیقه در بینشان باعث می شود آنان به دو گروه نمایشی تقسیم شوند تا در نهایت یک نمایش با قضاوت مهمانان هنرمند اصفهانی، که به وسیله معلم مدرسه دعوت می شوند، گزینش شود….

انیمیشن «شهر بدون درخت»

کارگردان: کریس ریناد و کلی بالدا

کودک

پنج شنبه 21 اردیبهشت

ساعت 16

داستان در مورد یک بازاریاب امور بازرگانی هست. این بازاریاب طمعکار با یک درخت مهربان و دوست داشتنی به نام لوراکس سر و کار دارد. لوراکس هشدارهای زیادی به او می دهد و او را از انجام کارهای ضد محیط زیستی برحذر می دارد….

انیمیشن «شاهزاده روم»

کارگردان: هادی محمدیان

کودک

پنج شنبه 21 اردیبهشت

ساعت 20:30

پرنسس ملیکا، دختر پادشاه روم یکی از بزرگترین امپراطوری های وقت هست. مراسم ازدواج این دختر پاکدامن نزدیک هست، ولی معیار ازدواج او اندکی نسبت به دیگران متفاوت هست. «انسانیت» در نظر پرنسس بسیار با ارزش است و دلش می خواهد هر لحظه به همه ی انسان ها کمک کند. شبی ملیکا خواب عجیبی می بیند و در پی آن خواب تمام مشکل ها و خطراتی که بر سر راهش قرار می گیرند را می پذیرد تا به آرزوی دیرینه اش برسد….

«نمایش ترومن»

کارگردان: پیتر ویر

افق

جمعه 22 اردیبهشت

ساعت 10

جیم کری، لارا لینی و اد هریس

این فیلم داستان زندگی مردی را نمایش می دهد که زندگی اش بدون اطلاع وی به صورت ۲۴ ساعته از شبکه ی تلویزیونی جهت میلیون ها نفر در سراسر دنیا در حال پخش هست. ترومن به واقعیت زندگی خویش شک می کند….

«ملک سلیمان»

کارگردان: شهریار بحرانی

افق

جمعه 22 اردیبهشت

ساعت 18:30

امین زندگانی و محمود پاک نیت و الهام حمیدی

خداوند به وسیله نشانه هایی به حضرت سلیمان نشان می دهد که باید از شرایط مشکل جهت رسیدن به یک جامعه آرمانی عبور کند. ولی سلیمان جهت به دست آوردن چنین حکومتی باید دنیا اجنه و شیاطین را تحت سلطه ی خود درآورد. در این بین فتنه هایی در سه شهر اورشلیم، اریحا و زبولون به نمایش در می آید…

واژه های کلیدی: زندگی | فرزند | مهندس | داستان | فرزندان | انیمیشن | خانواده | اردیبهشت | تلویزیون | کارگردان | تلویزیون

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs