چیز تصویر انتخابات احمدی نژاد احمدی نژاد

چیز: تصویر انتخابات احمدی نژاد احمدی نژاد انتخابات ریاست جمهوری اخبار سیاسی و اجتماعی

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (444)

در روزگاری که جامعه مجازی و اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و صورت ها نیز این صفحات

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (444)

چهره ها در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … (444)

عبارات مهم : تصویر

در روزگاری که جامعه مجازی و اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و صورت ها نیز این صفحات را جهت ارتباط بهتر با مردم گزینش کرده اند و با داشتن صفحه در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … قصد در ارتباط مستمر و دو طرفه با مردم دارند.

شروع میکنیم با این تصویر یادگاری “صمیمانه” سردار آزمون در کنار مِسی و رونالدو. البته مسی و رونالدویِ سردار با مسی و رونالدویی که ما میشناسیم اندکی متفاوت هست. بالاخره مسی و رونالدو باید به دهنِ بُزی شیرین بیاید!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (444)

این یک روند همیشگی هست. ده بیست تصویر سبک و جلف و مورد دار میگذارند و هر چند وقت یک بار با یک عکسِ این مدلی، همه قبلی ها را میشورند و میبرند و دوباره از نوع شروع میکنند

پیام صادقیان، در انتظار دعوت مجدد به پرسپولیس.

در روزگاری که جامعه مجازی و اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و صورت ها نیز این صفحات

عکس آتلیه ای زیبای پانته آ بهرام در حال بوسیدن دست مادر عزیزش. جهت همه مادر های مهربان و دلسوز آرزوی سلامتی داریم.

تبریک بی آخر به مردم خونگرم رشت بابت افزایش تیم اصیل و شناسنامه دار سپیدرود به لیگ برتر بعد از حدود بیست و پنج سال. دیروز رشت سر از پا نمیشناخت و هادی طباطبایی با این سلفی ما را در این خوش حالی سهیم کرده هست. آرزوی موفقیت داریم جهت این تیم دوست داشتنی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (444)

نوبت حمیرا ریاضی بود که به تماشای نمایش کافه پولشری برود. نمایشی که این روزها به مکانی جهت حضور صورت ها تبدیل شده است است.

در روزگاری که جامعه مجازی و اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و صورت ها نیز این صفحات

و از هر دوی این ها سخت تر و خطرناک تر، گرفتن سلفی در حین رانندگی است!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (444)

بهاره افشاری جهت تماشای “گشت ارشاد 2” به یک سینما رفته بود که این تصویر را از ایشان گرفتند. فیلمی که در مقایسه با رقیب کمدی اش یعنی “خوب، بد، جلف” بسیار معمولی تر هست. در وادی کمدی هنر آن است که با ایجاد موقعیت های طنز و با دیالوگ طنز مخاطب را بخندانی، وگرنه با شوخی ها سطح پایین و تکراری و شوخی جنسی میتوان هر کسی را خنداند. #نظر_شخصی

تهمینه میلانی و ماهور الوند در اکران شخصی فیلم تازه زن میلانی، یعتی “ملی و راه های نرفته اش”. فیلمی که جهت حضور در جشنواره پشت سد هیئت داوران ماند.

اگر چای لیوانی بشوم، ناصر ملک مطیعی شدن را بلدی؟!

شهرام قائدی روز معلم را به استادش امین خان تارخ با بک گراند صورتی تبریک گفت. ما نیز این روز ها به تمامی معلم های دلسوز و مهربان تبریک عرض میکنم (به جز معلم کلاس سوم ابتدایی ام که هر وقت جواب سوالی را بلد نبود، مطرح کننده پرسش را با شلنگ سیاه و کبود میکرد و همچنین استاد هوش مصنوعی خواجه نصیر که دو ترم متوالی با 9.75 نقره داغم کرد، به طوری که جایش هنوز درد میکند. من که نمیگذرم، خدا هم ازتان نگذرد!)

آی هَو ناثینگ تو سِی :))

جای خالی یک اسم در میان لایک کنندگان بسیار سنگینی میکند…

سلفی متین ستوده در کنار بانو رابعه مدنی و شهین زن تسلیمی در یزد. چه گردش خاطره انگیزی بوده جهت متین، حتما در این چند روز حدود سی کیس خوب ازدواج بهش معرفی شده است :))

آرمان گرشاسبی در نمایی از کنسرت چند روز پیشِ چارتار در شیراز. داشتن عینک گرد روشنفکری جهت حضور در این کنسرت مهم بود، وگرنه راه نمیدادند.

فرهاد از لوکیشن کنار استخر در دبی، به لوکیشن کنار استخر در پایتخت کشور عزیزمان ایران انتقال یافته یافت. ماهیت لوکیشن ها عوض نمیشود، فقط شهر و کشورش تفاوت میکند!

سلفی صبحگاهی (شما چشم های ورم کرده عزیزان را ببین) هومن برق نورد و علی عمرانی در یک جایی.

سلفی ارمیا قاسمی در کنار رفیق با اخلاق اش.

تا جایی که میدانیم و به ما گفته اند، بله حیوان نجیبی هست، مگر اینکه شما چیزی دیگری از ایشان دیده باشید که باور های قبلی را نقض کند!

مهراوه شریفی نیا با این تصویر یاد دوران تلخ سریال کیمیا را زنده کرد. خدا را شکر آن روز ها تمام شد. ماشاالله آنقدر هم زیاد بود به اندازه یک عمر گذشت!

حافظ ناظری داشت با خودش حال میکرد که این تصویر را از وی شکار کردند. البته به پای شکاری که خودِ حافظ در این لحظه کرده نمی رسد. بعدی را ببینید:

بله، این ها سلفی هایی هستند که حافظ در روز اخیر از خود گرفته است.

کاوه جان شما نیازی به این برنامه نداری. خودت مجهزی.

رضا رفیع، داریوش ارجمند، امیریل ارجمند و سایر دوستان، در حال رفتن به دعوا.

مقصود این تصویر هاست، وگرنه اسکواش و این چیزها بهانه ست!

ای بابا. امیدوارم مسئله پیش آمده جدی نباشد و پاهای آقا عطا هر چه سریعتر خوب شوند.

سعید خان پورصمیمی، بازیگر خوب، خوش سابقه و با اخلاق سینما و تئاتر که امیدواریم تا سالیان سال سایه ارزش بالای سر سینمای کشور عزیزمان ایران باشد. هنرنمایی ایشان در «ناخدا خورشید» استاد تقوایی هیچگاه فراموش نخواهد شد. در کنار ده ها نقش آفرینی ماندگار دیگر.

عمو جان مراقب باش با این شلوار زیاده روی نکنی و با شدت رکاب نزنی، نگذار تصویر قشنگی که کودکانِ پارک از شما دارند خدشه دار بشود!

– امیر جان بنظرت بس نیست؟!
+ بسه؟ نه اصلا، تازه پیدات کردم!

نیوشا ضیغمی هم دلش سلفی میخواست، بهانه ای به ذهنش نرسید گفت بگذار کمی دعای خیر بکنم.

امید نعمتی چند سال پیش یک مقدار دستی از بابک کریمی گرفته بود و بعد نداده بود که خدارا شکر روز گذشته بعد از کنسرت حسابشان تسویه شد.

سلفی سحر صباغ سرشت در کنار شایسته ایرانی، یکتا ناصر و ریما رامین فر، احتمالاً مربوط به پشت صحنه فیلم “فصل نرگس” نگار آذربایجانی، یکی از فیلم های معمولی و خنثای جشنواره.

خوشحالیم حمید جان، ولی اگر خودت را دوست داری موهایت را پر کلاغی رنگ نکن. انگار کلاه گیس است! من نمیدانم همان جو گندمی طبیعی موی مردها چه اشکالی دارد که بعضی ها موهایشان به رنگ قیر در می آورند؟!

جسارت نباشد زن معتمد آریا، ولی وظیفه تان هست. موضوعی نیست که بخواهید منت بگذارید!

امیر جان آیا میدانستی از دور شبیه وین دیزل هستی؟ بله حدوداً از دو کیلومتری.

عرق سفر به آنکارا خشک نشده منصور ضابطیان راهی کرمان شد. سفر را با سفر روشن میکنند عزیزان.
جان؟! آن سیگار بود؟ حالا این یک بار را به بزرگی خودتان قبول کنید.

سلفی مونا فرجاد و مادر جان در دیویست شیش اش.

احسان حدادی در حال نشان دادن تیشرتی که یکی از هواداران جهت او طراحی کرده هست. دمش گرم (هوادار را میگویم)

جواد عزتی و امیر جعفری در نمایی از فیلم “اکسیدان” ساخته حامد محمدی جوان که در لیست اکران واقع شده است است و احتمالاً کمدی است.

بله، در محیط زیست خیلی کارهای دیگر میتوان کرد که بیان اش از حوصله جمع قطعاً خارج نیست، ولی خب مطرح نشود بهتر است!

در ادامه پست آقای اسدزاده باید اضافه کنم که: اگر عینک هم دم دست نبود، از کلاه جلو لبه دار استفاده کنید و اگر آن هم جواب نداد، دستتان را سایه بان کنید.

خواهشاً بهانه الکی دست مردم ندهید. عکسِ لخت و عور آن هم با این همه اخم. مردم چه فکر میکنند؟!

لاله اسکندری در روز معلم یاد پدر عزیز و تازه درگذشته خود را زنده کرد و این روز را به ایشان تبریک گفت.

مطلب امروز هم به آخر رسید. تا فردا، یا علی.

اخبار فرهنگی – برترین ها – امیررضا شاهین نیا

واژه های کلیدی: تصویر | کنسرت | لوکیشن | اخبار فرهنگی و هنری

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (444)

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (444)

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs