چیز تصویر انتخابات احمدی نژاد احمدی نژاد

چیز: تصویر انتخابات احمدی نژاد احمدی نژاد انتخابات ریاست جمهوری اخبار سیاسی و اجتماعی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات شایسته برد بودیم/ جپارف هم ۵،۶ پشتک زد ، علی دایی

به گزارش ایسنا، علی دایی بعد از پیروزی تیمش برابر استقلال با حساب یک بر صفر در هفته چهارم مسابقه های لیگ برتر گفت: به نظرم بازی خوبی از سوی دو تیم ارائه شد و ما

شایسته برد بودیم/ جپارف هم ۵،۶ پشتک زد ، علی دایی

علی دایی: شایسته برد بودیم/ جپارف هم ۵،۶ پشتک زد

عبارات مهم : فوتبال

سرمربی سایپا گفت: به جز دقایق کوتاهی حاکم بر بازی بودیم.

به گزارش ایسنا، علی دایی بعد از پیروزی تیمش برابر استقلال با حساب یک بر صفر در هفته چهارم مسابقه های لیگ برتر گفت: به نظرم بازی خوبی از سوی دو تیم ارائه شد و ما به جز هفت هشت دقیقه در نیمه اول یعنی از دقیقه ۲۹ تا ۳۷ حاکم بر بازی بودیم.

شایسته برد بودیم/ جپارف هم ۵،۶ پشتک زد ، علی دایی

او افزود: خیلی خوب و با تاکتیک بازی کردیم. نیمه دوم کلا اجازه بازیسازی به جباری و هافبک های دفاعی استقلال را ندادیم. استقلال نتوانست در نیمه دوم مثل نیمه اول بازیسازی کند. ما در نیمه دوم دوتا تک به تک هم داشتیم. خوشحالم که به موقع گل زدیم. ما شایسته برد بودیم.

سرمربی سایپا در پاسخ به این پرسش که آیا این خوب است که سایپا هوادار چندانی ندارد، گفت: تمام مردم ما یا استقلالی هستند یا پرسپولیسی. فقط در شهرستان ها بعضی تیم ها تماشاگر خودشان را دارند. باز هم دست این اندک تماشاگران ما درد نکند. این محیط زیست فوتبال ماست. استقلال و پرسپولیس با این سرمایه چهار پنج پله از ما بالاتر هستند. ما باید هم فوتبال خودمان را انجام دهیم و هم حریف را کنترل کنیم.

به گزارش ایسنا، علی دایی بعد از پیروزی تیمش برابر استقلال با حساب یک بر صفر در هفته چهارم مسابقه های لیگ برتر گفت: به نظرم بازی خوبی از سوی دو تیم ارائه شد و ما

دایی در پاسخ به سوالی راجع به خوشحالی عباس زاده و شش پشتک او گفت: جپارف هم هفته قبل به تراکتورسازی گل زد و پنج شش پشتک هم زد. عباس زاده در پرسپولیس هم این کار را می کرد و این نشان دهنده میزان آمادگی بدن اوست.

وی راجع به داوری این دیدار گفت: امسال تصمیم گرفتم که راجع به داوری صحبت نکنم. برنامه هایی هستند که داوری را می سنجند و شما ببینید چند اشتباه تاثیرگذار علیه ما گذاشته شد. تلاش می کنم امسال علیه داوری صحبت نکنم.

واژه های کلیدی: فوتبال | استقلال | استقلال | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs