چیز تصویر انتخابات احمدی نژاد احمدی نژاد

چیز: تصویر انتخابات احمدی نژاد احمدی نژاد انتخابات ریاست جمهوری اخبار سیاسی و اجتماعی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات کلاهبرداری یک میلیارد و 800 میلیونی از سرپرست تیم ملی کشتی آزاد

سرپرست تیم ملی کشتی آزاد بزرگسالان کشور عزیزمان ایران با درخواست کمک از رییس قوه قضاییه می‌گوید: یک شرکت واردات خودروی خارجی مبلغ یک میلیارد و هشتصد میلیون توما

کلاهبرداری یک میلیارد و 800 میلیونی از سرپرست تیم ملی کشتی آزاد

کلاهبرداری یک میلیارد و 800 میلیونی از سرپرست تیم ملی کشتی آزاد

عبارات مهم : پرونده

سرپرست تیم ملی کشتی آزاد بزرگسالان کشور عزیزمان ایران با درخواست کمک از رییس قوه قضاییه می گوید: یک شرکت واردات خودروی خارجی مبلغ یک میلیارد و هشتصد میلیون تومان از او کلاهبرداری کرده و 2 سال است شکایت او و دیگر مالباختگان راه به جایی نبرده هست.

علی بیات در گفت ,گو با ایسنا، با بیان این مطلب افزود: 2 سال پیش یکی از شرکت های معتبر واردات ماشین که در تلویزیون و خیابان های شهر بصورت گسترده تبلیغات می کرد موفق شد با سوءاستفاده از اطمینان مردم، مبالغ هنگفتی را جهت سرمایه گذاری جذب کند و اقدام به کلاهبرداری کند. من هم حاصل 70 سال کار و تلاشم را به همراه مقداری پول خواهرم و بعضی کشتی گیران با امضای قرارداد در اختیار این شرکت گذاشتم ولی از من نیز مانند دیگر افراد کلاهبرداری کردند. حدود 15 نفر دیگر نیز زندگی خود را در این کلاهبرداری از دست داده اند و مدیران شرکت حدود 16 میلیارد تومان از مردم کلاهبرداری کرده اند و پا به فرار گذاشته اند.

کلاهبرداری یک میلیارد و 800 میلیونی از سرپرست تیم ملی کشتی آزاد

سرپرست تیم ملی کشتی آزاد بزرگسالان کشور عزیزمان ایران افزود: 2 سال است پله های دادگاه را اوج و پایین می روم و متاسفانه با وجود ارائه مدارک مستند و افراد شاهد، پرونده ام به هیچ جایی نرسیده و مسئولان پیگیری به این پرونده در مجتمع قضایی عدالت می گویند باید روال قانونی پرونده طی شود. آخر این چه قانونی است که بعد از 2 سال به نتیجه نرسیده و کلاهبرداران نیز آزادانه در حال خوشگذرانی با پول مردم هستند؟

وی با درخواست از آملی لاریجانی رییس قوه قضاییه جهت پیگیری خاص به اوضاع مالباختگان این پرونده گفت: مدیرعامل شرکت تصویری را جهت ما فرستاده که در آن مشغول شرب خمر است و به ما پیغام داده 400 میلیارد تومان پول دارد و می تواند با آن هر کسی را که می خواهد بخرد و ما نمی توانیم هیچ کاری انجام دهیم!

سرپرست تیم ملی کشتی آزاد بزرگسالان کشور عزیزمان ایران با درخواست کمک از رییس قوه قضاییه می‌گوید: یک شرکت واردات خودروی خارجی مبلغ یک میلیارد و هشتصد میلیون توما

بیات خاطرنشان کرد: 50 سال است در کشتی این مملکت زحمت می کشم و حاصل تمام عمرم را در این شرکت گذاشتم ولی بر باد رفت و کلاهبرداران هم به ریش همه ما می خندند و دهان کجی می کنند. از مسئولان عالیرتبه قوه قضاییه تمنا دارم به من و دیگر مالباختگان جهت رسیدن به حقمان کمک کنند تا بعد از 2 سال وظیفه مان روشن شود.

وی در آخر در پاسخ به این پرسش که آیا از سرپرستی تیم ملی کناره گیری کرده است یا خیر گفت: اوضاع معنوی بسیار بدی دارم و نمیتوانم با این اوضاع در تمرینات تیم ملی شرکت کنم. خادم هم دوستی داشته و در این مدت به حل این پرونده و احقاق حقمان کمک کرده ولی راه به جایی نبرده هست. باید ببینم وضعیتم چگونه می شود تا ان شاءالله تا هفته آینده در اینباره تصمیم گیری کنم.

واژه های کلیدی: پرونده | قوه قضاییه | کلاهبرداری | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs